LEON LORD

KOLTUK TAKIMI

Lila mor renginden midir bilinmez, muzip, eğlenceli, aynı anda da genç bir lordun asaletini giydirdik Leon'a... Mensubiyetinin ağırlığının farkında olan, aristokrat davetlerin ikonlaşmış stillerinden, göğsü kapitoneli tasarımını, kol ve oturum alanlarındaki sadelikle dengeleyerek gençliğinin cüretkar cesaretini vücuda getiriyoruz.

Sert hatların hâkim olduğu ahşap ayaklarının üzerinde yükselen gövdesini, oturum alanındaki bölgeyi birer gamzeyi andıran sade bir dokunuş ile hareketlendiriyor, köşe dikişlerini hassas bir ovallik ve kusursuz bir işçilikle çevreliyoruz.

Bu genç lord öylesine taze ve enerjik bir karaktere sahip ki onun kırlentlerini muzip mizacına mütevazi bir es verir gibi sade bir üslup ile dengeliyoruz.

Karakter sahibi koltuğu ve muhteşem berjeri ile Lord Line kullanıcısına sunduğumuz bu eserde, yine naif ahşap ayakları üzerinde yükselttiğimiz berjerinin olgun duruşuna ustalıkla gizlediğimiz oval kol tasarımını, hafif ve çok yumuşak meyiller vererek yukarıya değin devam ettiriyoruz.