FREDY LORD

KOLTUK TAKIMI

Barok kültürün vazgeçilmez formlarını, minimalist çizgilerle harmanladığımız Fredy Lord, Cermen kültürün efsaneleşmiş hikayelerini ballad notalarıyla beziyor.

Kapitone zengini tasarımını ipeksi yumuşaklıktaki kumaş ve ahşap detaylarındaki zarif işçiliği ile kombine ediyoruz. Anatomi ve sağlık dostu ergonomik yapısı ile zarafetini konforundan ödün vermeden çalıştığımız Fredy, Lord Line kalitesinin anıtlaşmış bir ürünüdür.

Takımınızı konforlu koltukları ve stil sahibi berjeri eşliğinde kullanımınıza sunuyor, çizgi üstü tasarımın bu en nadide parçalarını yaşam alanlarınıza getiriyoruz.

Klişeleşmiş tasarımlardan, alışılagelmiş formlardan arındırarak yeniden yarattığımız, zarif berjerleri, dikişlerinde kullandığımız pastel tonları ve nostaljik karakterinin altını çizerek yeniden günümüze yorumladığımız ahşap detayları ile Lord Line kalitesinin keyfini çıkartın.

Yüksek standartlarda üretimin, kusursuz kumaş seçiminin ve ince bir zevkin ürünü olan kırlentleri, Fredy'nin pembe dolgun yanaklarından, adeta gülümseyerek sizlere bakıyor.